Про нас

Більше 20 років у сфері будівництва!
ТОВ «Будмонтажпроект.» – стабільна будівельна організація, інтереси якої зосередженні на ринку житлової нерухомості м. Вінниці.
ТОВ «Будмонтажпроект.» прагне внести свій вклад в містобудівний розвиток Вінниці, при цьому зберегти і упорядкувати існуючі зелені зони, створювати для своїх Інвесторів комфортні та безпечні умови проживання.
ТОВ «Будмонтажпроект.» розпочало свою історію з 1991 року і на сьогоднішній день зуміло зайняти достойне місце серед Забудовників м. Вінниці. На сьогоднішній день організація має своє ім’я та великий практичний досвід у сфері будівництва новобудов.
ТОВ «Будмонтажпроект.» здобуло повагу та довіру не лише серед своїх Інвесторів, але й серед Партнерів, саме завдяки відкритості, прозорості, чесності та добросовісності. За час існування організації вдалось сформувати висококваліфікаційну команду професіоналів, які відповідально та оперативно виконують свою роботу під керівництвом директора – Стукана Степана Сергійовича.
ТОВ «Будмонтажпроект.» в першу чергу бореться за індивідуальний підхід до кожного Інвестора, гнучку цінову політику, ретельне дотримання будівельних технологій, використання якісних будівельних матеріалів та вчасність введення новобудов в експлуатацію.
Результати роботи організації – успішно побудовані та здані в експлуатацію багатоквартирні житлові будинки (9 житлових будинків загальною площею більше 45 000 м2), реконструкції виробничих приміщень (4 виробничих приміщень загальною площею більше 26 000 м2).
Примножуючи досвід, ТОВ “Будмонтажпроект.” не зупиняється на досягнутих цілях, а впевнено крокує в перед. Про що свідчить розпочате будівництво 130-квартирного житлового будинку по вул. 600 – річчя, 17 м. Вінниці.

 

ТОВ “Будмонтажроект.” в датах:

 

  • 2014 рік – створено Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ “Будмонтажпроект.”) шляхом реорганізації (перетворення) ТДВ “Будмонтажпроект.” на підставі рішень загальних зборів засновників (учасників) товариства. ТОВ “Будмонтажпроект.” є правонаступником усіх майнових прав та обов’язків ТДВ “Будмонтажпроект.”.
  • 2013 рік – створено Товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ “Будмонтажпроект.”) шляхом перетворення (реорганізації) ПАТ “Будмонтажпроект.” на підставі рішень загальних зборів акціонерів (учасників) товариства. ТДВ “Будмонтажпроект.” є правонаступником усього майна, усіх прав та обов’язків ПАТ “Будмонтажпроект.”.
  • 2010 рік – ВАТ «Автосервіс» перейменовано на Публічне акціонерне товариство «Будмонтажпроект.» (що є правонаступником ВАТ «Автосервіс») згідно загальних зборів та вимог Закону України «Про акціонерні товариства».
  • 1996 рік – згідно наказу регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області.
    Вінницьке ДП «Автокомплектсервіс», у зв’язку з приватизацією шляхом акціонування, перетворено у відкрите акціонерне товариство «Автосервіс» (ВАТ «Автосервіс).
  • 1993 рік – згідно наказу Міністерства транспорту України Вінницьке ДМП МТ і НВЗ 1050001 перейменовано у Вінницьке державне підприємство «Автокомплектсервіс», що входило в систему Вінницького територіально-виробничого об’єднання автомобільного транспорту Міністерства транспорту.
  • 1991 рік – згідно наказу Міністерства транспорту України було створено Вінницьке державне мале підприємство матеріально-технічного і науково-виробничого забезпечення 1050001 (Вінницьке ДМП МТ і НВЗ 1050001).