Хмельницьке шосе, 122-А

Житловий будинок з вбудованими приміщеннями по вул. Хмельницьке шосе, 122-А в м. Вінниці (2-га черга)
b3

Стан проекту:
будинок зданий в експлуатацію
в грудні 2014 року.
Загальна площа ділянки: 4 437 м²
Загальна площа будинку: 11 805 м²
Кількість під’їздів: 4
Кількість поверхів: 10
Всього квартир: 158
Із них:
1-кімнатних – 82
2-кімнатних – 44
3-кімнатних – 32
Кількість комор – 140

Опис проекту:
Земельна ділянка будівництва знаходиться в Ленінському районі м. Вінниці по вул. Хмельницьке шосе, 122-А. Межами земельної ділянки є: з півночі – проїзд і територія “Облмедтехніки”, зі сходу – територія 1-ї черги будівництва багатоквартирного жилого будинку, з півдня – територія адміністративної будівлі “Облпаливо”, зі заходу – територія господарської зони УКБ облвиконкому.


Будівництво багатоквартирного житлового будинку представляє собою 10-поверхову цегляну будівлю з цокольним поверхом і вентильованим дахом. Під’їзд до будівлі планується з вул. Хмельницьке шосе. На території біля будинку планується створити розворотні майданчики автотранспорту, дитячі майданчики та майданчики для відпочинку. Під’їзди та майданчики запроектовані з твердим покриттям. Передбачається озеленення території.


В житловому будинку передбачено 160 квартир в 4 під’їздах десяти поверхів. В цокольному поверсі передбачені технічні приміщення для інженерного обладнання і прокладання інженерних комунікацій, а також приміщення для суспільних потреб. Висота житлового поверху – 3 м. Висота цокольного поверху – 3 м. Зовнішні стіни із силікатної білої цегли. Для забезпечення вертикальних зв’язків запроектовані сходові клітки і пасажирські ліфти.


У всіх квартирах передбачені броньовані вхідні двері, металопластикові вікна, коридор, кухня, санітарні вузли, літні приміщення (балкон або балкон і лоджія), індивідуальне опалення. Житлові кімнати мають ізольовані входи з внутрішніх коридорів квартир. На вході передбачений пандус для маломобільних груп населення.